loading...
درب اتوماتیک - شرکت مهندسی آدورا فراز آریا

معرفی شرکت مهندسی آدورا فراز آریا– درب اتوماتیک

شرکت مهندسی آدورا فراز آریا بازدید : 2 شنبه 28 بهمن 1391 نظرات (0)

معرفی شرکت مهندسی آدورا فراز آریا – درب اتوماتیک

 

درب اتوماتیک - معرفی شرکت آدوار فراز آریا

شرکت مهندسی آدورا مفتخر است با سابقه ترین و با کیفیت ترین تولیدکنندگان درب اتوماتیک جهان را به کارشناسان صنعت ساختمان کشور و مشتریان محترم معرفی نماید.

* آدورا در زبان پارسی قدیم به معنای کمک کننده و یاری رساننده است

شرکت مهندسی آدورا با تکیه بر تجارب مدیران خود که جزو قدیمی ترین افراد شاغل در زمینه درب اتوماتیک در ایران می باشند اقدام به بررسی جامع شرکتهای تولید کننده درب اتوماتیک در نقاط مختلف جهان نموده و با توجه به جوانب مختلف این سیستمها برای ارائه به بازار ایران انتخاب گردیده است.

شرکت مهندسی آدورا به عنوان نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات کمپانی تورمکس سویس (TORMAX) در ایران، که از بزرگ ترین و برترین سازنده های دربهای اتوماتیک در اروپا می باشد و نامی شناخته شده در سرتاسر جهان است، آمادگی خود را جهت ارائه خدمات به شما مشتری محترم اعلام می دارد. WWW.TORMAX.COM

با استفاده از درب اتوماتیک ، ورودی ساختمانها مدرن ، زیبا و ایمن می شود و تأثیر بسیاری در جلوگیری از اتلاف انرژی دارد. همچنین دلیل مهم دیگر استفاده از این دربها، رعایت بهداشت عمومی و خصوصی بالاخص در بیمارستانها و مراکز درمانی می باشد.

برخی از سیستم های درب اتوماتیک شرکت مهندسی آدورا به شرح ذیل می باشند:

دربهای اتوماتیک :

http://adoora-eng.com/products.asp?id=1

** درب اتوماتیک کشویی Sliding

سیستم این درب به صورت کشویی باز و بسته می شود و به دلیل عملکرد ساده و فضای کمی که اشغال می کند بیشتر در اماکن عمومی و پرتردد مورد استفاده قرار می گیرد. این سیستم در دو نوع یک لت (یک لت ثابت و یک لت متحرک) و دو لت (دو لت ثابت و دو لت متحرک) است و پر استفاده ترین درب اتوماتیک شیشه ای به حساب می آید.

** درب اتوماتیک گرد Curved

سیستم این درب به صورت کشویی و روی خط نیم دایره باز و بسته می شود و به دلیل داشتن شیشه قوسی شکل، ظاهری بسیار مدرن و زیبا به ورودی ها می دهد، این سیستم در دو نوع نیم گرد(یک درب شامل 2لت متحرک و 2 لت ثابت) و تمام گرد(دو درب شامل 4لت متحرک و 4 لت ثابت) است. ** گردان Revolving

سیستم این درب به صورت گردان کار می کند، بدین صورت که باله های گردان آن (سه باله یا چهارباله) پس از مشاهده عابر توسط چشم الکترونیکی به چرخش در میایند و بعد از عبور فرد از درب و یا با مکث عابر از حرکت باز می ایستند، این درب جهت تردد تعداد زیاد عابرین بدون برخورد با یکدیگر در ورودی های پر تردد مانند هتلها- پاساژها- مجتمع ها و... استفاده شده و ظاهری بسیار مدرن و شیک به ورودی می دهد.

** درب اتوماتیک تاشو Folding

این درب به صورت تاشو باز و بسته می شود و جهت اماکنی که عرض ورودی آنها بسیار باریک باشد قابل نصب است به صورتی که پس از باز شدن کامل درب به طرفین بیش از 90 درصد عرض کل ورودی قابل استفاده خواهد بود.

**درب اتوماتیک تلسکوپی Telescopic

سیستم این درب به صورت کشویی باز و بسته می شود و جهت راهرو ها، ورودی ها و مسیر های باریک که محدودیت باز شو دارند مورد استفاده قرار می گیرد، با ظاهری شیک و مدرن تردد حجم بیشتری از عابرین را جوابگو خواهد بود.

**درب اتوماتیک مثلثی Angular

سیستم این درب به صورت کشویی و با زاویه 90 درجه باز و بسته می شود و برای ورودی های زاویه دار و با معماری مدرن قابل استفاده است و به دلیل نحوه خاص قرارگیری دربها،از تابش مستقیم نور به داخل جلوگیری می شود.

** درب اتوماتیک اضطراری Breakout

سیستم این درب در حالت عادی به صورت کشویی باز و بسته می شود و در حالت اظطرار با خوردن ضربه به لنگه دربها کلیه لت ها باز شده و موازی با یکدیگر قرار میگیرند به طوری که بیشترین فضای خروج در اختیار عابرین قرار داده شود، این سیستم در بیمارستانها که نیاز به ورود یا خروج فوری برانکارد یا در خروجی ساختمانهای پر ساکن در هنگام بروز آتش سوزی،زلزله ومواقع اظطرار مورد استفاده قرار میگیرد.

** درب اتوماتیک لولایی Swing

این سیستم درمکانهایی که به علت عرض کم نیاز به عرض بازشوی بیشتری دارند مورد استفاده قرار می گیرد و 100% عرض دهنه باز می شود و طوری طراحی شده که در نصب آن نیازی به تغییر درب موجود ساختمان نبوده و روی درب فعلی قابل نصب می باشد.

برخی از کاربری های دربهای اتوماتیک شرکت مهندسی آدورا به شرح ذیل می باشند:

** کاربرد در بیمارستان ها

نصب درب های اتوماتیک شیشه ای و بیمارستانی در بیمارستانها باعث افزایش بهداشت محیطی می شود از جمله می توان عدم تماس دست های مراجعین با درب را اشاره کرد.استفاده از دربهای بیمارستانی که در اتاق های عمل، آزمایشگاهها و مراکز پژوهشی استفاده می شود باعث تسهیل در رفت و آمد برانکاردها، جلوگیری از ورود اشعه x، صرفه جویی در مصرف انرژی و زیبایی محیط می شود.

بیمارستان ها:

1. رعایت بهداشت عمومی

2. صرفه جوئی در مصرف انرژی

3. تسهیل در حمل و نقل برانکاردها

4. جلوگیری از تشعشع اشعه X (درب های بیمارستانی)

5. سازگاری با دمای محیطی

** کاربرد در بانک ها

اهمیت استفاده از درب های اتوماتیک شیشه ای در بانک ها:

استفاده از دربهای اتوماتیک شیشه ای در بانک ها باعث ایجاد امنیت بسیار بالایی می شود از جمله می توان به این مورد اشاره کرد که در صورت سرقت از بانک، در هنگام خروج سارقین می توان درب اتوماتیک را با استفاده از ریموت کنترل قفل نمود.همچنین استفاده از این نوع دربها سبب زیبایی محیط و صرفه جوئی در مصرف انرژی می شوند.

اهمیت استفاده از درب های اتوماتیک کرکره ای در بانک ها:

استفاده از این نوع درب ها در بانک ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است با توجه به ابلاغ پلیس امنیت مبنی بر اینکه داخل بانک ها باید رویت گردند

استفاده از کرکره های شفاف ( نانو کامپوزیت ) بسیار متداول می باشد همچنین این نوع دربها به دلیل ضد گلوله بودن از امنیت بسیار بالایی برخوردارند.

مزایای استفاده از درب اتوماتیک در بانک ها:

1. امنیت بسیار بالا

2. تسهیل در رفت و آمد مشتریان

3. زیبایی محیط

4. صرفه جوئی در مصرف انرژی

** کاربرد در رستوران ها

نصب درب های اتوماتیک شیشه ای و کرکره ی در ورودی رستوران ها باعث امنیت،زیبایی،صرفه جویی در مصرف انرژی و رفت و آمد آسان می شوند.

رستوران ها:

1. تسهیل در رفت و آمد

2. صرفه جوئی در انرژی

3. زیبایی محیط

4. امنیت بالا

موارد کاربرد در سازمان ها و شرکت ها

در سازمان های دولتی و شرکت های خصوصی به دلیل امنیت بسیار بالا و زیبا شدن محیط استفاده از دربهای اتوماتیک بسیار متداول شده است و با توجه به انواع مدل های درب اتوماتیک این نوع درب ها در هر مکانی قابل نصب می باشند.

سازمان ها و شرکت ها:

1- امنیت بسیار بالا

2- تسهیل در رفت و آمد

3- صرفه جوئی انرژی

4- زیبائی محیط

** کاربرد در مجتمع های مسکونی

استفاده از درب های اتوماتیک شیشه ای جهت ورودی مجتمع های مسکونی و همچنین درب های کرکره ای جهت پارکینگ این مجتمع ها باعث امنیت بسیار بالا،زیبایی و تسهیل در رفت و آمد می شوند.

مجتمع های مسکونی:

1- امنیت بسیار بالا

2- تسهیل در رفت و آمد

3- زیبائی محیط

** کاربرد در مترو ، راه آهن و فرودگاه

نصب درب های اتوماتیک در این اماکن از اهمیت ویژه ای برخوردار است از جمله می توان به امنیت بسیار بالا و تسهیل در رفت و آمد مسافرین اشاره نمود، همچنین استفاده از این نوع درب ها در فرودگاهها و راه آهن و مترو باعث زیبایی محیط نیز می شوند.

مترو راه آهن، فرودگاهها

1- امنیت بسیار بالا

2- تسهیل در رفت و آمد

3- زیبائی محیط

شایان ذکراست شرکت مهندسی آدورا به لطف حمایت طیف گسترده مشتریان که عمدتا ادارات و سازمان های مهم دولتی و خصوصی هستند، قادر است محصولات و خدمات خود را با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان ارائه نماید. ضمنا کلیه محصولات و خدمات فوق با ضمانت نامه رسمی و خدمات پس از فروش شرکت مهندسی آدورا عرضه می گردد.

 

شرکت مهندسی آدورا فراز آریا

تلفن : 22899640-021

فکس : 22899641-021

ایمیل : Info@adoora-eng.com

وب سایت : www.adoora-eng.com

درباره ما
Profile Pic
شرکت مهندسی آدورا مفتخر است با سابقه ترین و با کیفیت ترین تولیدکنندگان درب اتوماتیک جهان را به کارشناسان صنعت ساختمان کشور و مشتریان محترم معرفی نماید. آدورا در زبان پارسی قدیم به معنای کمک کننده و یاری رساننده است شرکت مهندسی آدورا با تکیه بر تجارب مدیران خود که جزو قدیمی ترین افراد شاغل در زمینه درب اتوماتیک در ایران می باشند اقدام به بررسی جامع شرکتهای تولید کننده درب اتوماتیک در نقاط مختلف جهان نموده و با توجه به جوانب مختلف این سیستمها برای ارائه به بازار ایران انتخاب گردیده است. شرکت مهندسی آدورا به عنوان نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش محصولات کمپانی تورمکس سویس (TORMAX) در ایران، که از بزرگ ترین و برترین سازنده های دربهای اتوماتیک در اروپا می باشد و نامی شناخته شده در سرتاسر جهان است، آمادگی خود را جهت ارائه خدمات به شما مشتری محترم اعلام می دارد.
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 1
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 17
 • آی پی دیروز : 0
 • بازدید امروز : 1
 • باردید دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 1
 • بازدید ماه : 1
 • بازدید سال : 1
 • بازدید کلی : 36