loading...
hack my fc
ali khanlaghi بازدید : 47 سه شنبه 11 تیر 1392 نظرات (0)

سلام دوستان.

 

امیدوارم که از نتایج مای اف سی خوشحال باشید.

موضوع این داستان:

تمام ترفندهای myfc

با توجه به اصرار دوستان برای دریافت نرم افزار ما تصمیم گرفتیم برای این که به هیچ تیمی ظلم نشود، نرم افزار را به طور عمومی در این سایت ارائه نماییم تا هر کسی که دلش خواست بتواند به نرم افزار و ترفندهای انحصاری آن دسترسی داشته باشد و به نظر ما اینطوری عدالت هم رعایت شده.

 

شاید شما اولین بار باشه که به این وبلاگ سر زده باشید ،شایدم مشتری دو آتیشه این وبلاگ هستید ما دوستداران کلاپ فوتبال من یک نرم افزاری را برای مدیریت آسان تیم های کلاپ طراحی کرده ایم که شما به راحتی میتوانید با چند کلیک تیم خود را برای بازی ها آماده نمایید. امکاناتی که در این نسخه فعلا ارائه شده است به شرح زیر میباشد.

 

 • شما با این ابزار میتوانید سریع بین تیم ها چرخش کنید و لازم نیست هر بار ایمیل و پسورد وارد کنید فقط با یک کلیک میتوانید وارد تیم شوید.

 • میتوانید با چند کلیک به راحتی بازی دوستانه را با تیم های کمکی خودتان و یا تیم های غیر فعال کلاپ و یا بهتر از آن هر تیمی که دلتان میخواهد بدون هماهنگی باکسی ثبت نمایید.

 •  شما میتوانید انواع پیامهای موجود در کلاپ را به صورت فردی و یا دسته ای به تمام تیم ها و لیگ ها ارسال نمایید.حتی به پروفایل های با بخش پیام خصوصی بسته!

 • و مهمتر از همه شما میتوانید فقط با استفاده از لینک پروفایل تیم حریف کلیه اطلاعات محرمانه تیم حریف را بدانید مثلا آیا تیم حریف برای بازی فردا دوپینگ کرده! یا انگیزه تیم در چه حدی هست؟ ، سرمایه تیم حریف چقدره؟ ، نوشابه انرژی زا مصرف کرده؟ تجربه بازیکنانش چقدره؟ دکترو بدنساز داره؟ و همچنین ورزشگاه و طرفداران در چه وضعیتی هستند؟

توجه!! دوستان هر کسی اگر رمز عبور خود را گم کرده یا به نحوی تیمش دزدیده شده ما میتوانیم کمکش کنیم که به تیمش برسه البته باید ثابت بشه که تیم حتما مال خودشه.$$$


برای دریافت لینک این برنامه فقط یه شارژ 2000 تومانی.

مطمئن باشید راسته

لعنت خدا بر آدم دروغگو.

 

 

 راهنمای سریع - Quick Help

مدیریت سریع

  در طراحی نرم افزار نهایت دقت در سادگی و واضح بودن فعالیت های بخش های مختلف اعمال شده ، اما برای راحتی شما در این بخش یک راهنمای ساده برای درک سریعتر نحوه عملکرد برنامه آماده شده است.

صفحه اصلی

 • تیم های اصلی :برای کار با بخش های مختلف باید در مرحله اول ایمیل و پسورد تیم را در این بخش ثبت کنید

 • تیم های کمکی : در انجام بازی های دوستانه از این تیم ها به عنوان تیم حریف استفاده میشود.

 • شروع(Quick Browse) : شما بعد از ایجاد لیست تیم های اصلی و کمکی در بخش های مربوطه با دابل کلیک یا انتخاب گزینه شروع از منوی راست کلیک روی تیم مورد نظر میتوانید سریعا در مرورگر داخلی برنامه وارد صفحه تیم من شوید. با هر بار دابل کلیک روی هر ادرس ایمیل در بخش تیم ها مرورگر داخلی شروع به بارگذاری صفحه تیم من آن تیم خواهد کرد. شما همه کارهایی که با مرورگر های مانند فایرفاکس انجام میدهید را در این مرورگر نیز میتوانید انجام دهید.

 • استخراج / ورود تنظیمات : شما میتوانید از لیست تیم های کمکی و اصلی که در بخش مربوطه در نرم افزار ثبت کردید پشتیبان تهیه نمایید و در صورت نیاز دوباره وارد نرم افزار نمایید.

 • شما میتوانید در صورت نیاز با پشتیبانی از طریق کلیک بر روی آدمک یاهو ارتباط برقرار نمایید.

بازی دوستانه

 این بخش برای راحتی در ثبت بازی های دوستانه طراحی شده است و با یک کلیک به صورت خودکار بازی های دوستانه بین تیم های تعیین شده ثبت میشود. البته قبلا که ترفند بازی بیش از 4 تا در روز قابل اجرا بود تعداد بازی ها را میتوانستیم تعیین نموده و با یک کلیک کلی بازی برای فردا ثبت نماییم و اساسا این قسمت نیز با همین هدف طراحی شده بود ولی متاسفانه مدیران سایت جلوی این ترفند را گرفتند.

این بخش سه حالت مختلف بازی دوستانه دارد :

 • بازی با تیم های کمکی : دراین حالت شما قبل از باز گردن صفحه بازی دوستانه تعدادی از تیم های کمکی را که مایلید با تیم شما بازی دوستانه انجام دهد را تیک زده و بعد از انتخاب تیم اصلی با کلیلک روی گزینه بازی دوستانه صفحه مربوطه را باز مینمایید و پس از تنظیمات تعداد بازی با کلیک بر روی دکمه START همه کار ها به صورت خود کار انجام میشود – البته اگر هیچ کدام از تیم های کمکی را تیک نزنید همه تیم های کمکی برای ثبت بازی در نظر گرفته میشود.

 • بازی با تیم های غیر فعال : در این حالت دیگر لازم نیست شما تیم کمکی داشته باشید و برای پیشنهاد بازی از تیم های غیر فعال که قبلا در کلاپ ثبت شده و در حال حاضر غیر فعال هستند استفاده میشود. در این حالت شما میتوانید با تیم های ضعیف و غیر فعال مختلفی که سیستم به طور شانسی به عنوان حریف تیم شما انتخاب میکند بازی دوستانه داشته باشید و مهمتر از آن دیگر نگران جریمه از طرف مدیران سایت برای استفاده از تیم های کمکی تکراری نباشید.

 • بازی با تیم مورد نظر : در این حالت شما با انتقال لینک پروفایل تیم مورد نظر در بخش مربوطه بازی دوستانه با آن تیم ثبت میکنید نقطه جالب در این بخش این است که دیگر لازم نیست تیم حریف بازی پیشنهاد داده شده را تایید یا رد نمایید خود سیستم از طرف تیم حریف بازی را تایید مینماید. این قابلیت بیشتر به درد مربیهایی که میخواهند قبل از بازی لیگ با تیم حریف با چند بازی دوستانه شناخت کافی از تیم حریف داشته باشند میخوره.

ارسال پیام

 در این بخش امکان ارسال انواع پیغام های موجود در سایت طراحی شده است

 • ارسال پیام به لیگ من : از محدودیت های ارسال پیام در بخش پیام لیگ شما ،  تعداد 2 بار ارسال پیام پشت سر هم و طول هر پیام میباشد. اما شما میتوانید از طریق این بخش پیام های با طول زیاد و به دفعات نامحدود در صفحه پیام لیگ ثبت نمایید.

 • ارسال پیام به همه لیگ ها این حالت نیز مانند روش قبلی است ولی با این تفاوت که شما پیغام را در سایر لیگ های موجود نیز ثبت می کنید و روش خوبی برای اطلاع رسانی عمومی است. شما فقط پیام را نوشته و کلید ثبت را کلیک کنید و به صندلی خود لم داده و تعداد پیام های ثبت شده را نظاره کنید.  

 • ارسال پیام به پروفایل تیم خاصدر بعضی مواقع بعضی از تیم ها بخش پیام خصوصی خود را میبندند و یا اینکه شما دلتان میخواهد پیام با طول بزرگتر از 80 تا به یک تیم بفرستید برای این منظور از این بخش میتوانید به راحتی به بخش پیام خصوصی تیم مورد نظر دسترسی داشته باشید ، برای ثبت پیام نیز باید لینک پروفایل تیم مورد نظر را در بخش مورد نظر کپی نمایید.

 • * ارسال پیام به پروفایل همه تیم ها : ااین بخش نیز ویژگی های حالت قبل را دارا میباشد باضافه قابلیت ارسال پیام به همه تیم ها فقط با یک کلید و لم دادن به صندلی.

آنالیز تیم ها

 جالبترین بخش نرم افزار این قسمت هستش در اینجا شما از امکان کاملا منحصر به فردی برخوردار میشوید به این نحو که فقط با کپی کردن لینک پروفایل تیم مورد نظر اطلاعات محرمانه تیم حریف را میبینید. و بر اساس این اطلاعات میتوانید تاکتیک خود را در مقابل تیم حریف تعیین نمایید. اطلاعاتی که در این بخش نمایش داده میشود عبارتند از:

 • تیم : نام تیم ، امتیاز کل تیم ، *میزان سرمایه تیم ، انگیزه تیم ، ** پختگی تیم ، *آیا امروز نوشابه انرژی زا خورده؟ّّ، مهم تر از همه * آیا دوپینگ کرده برای بازی بعدی ،*تجربه بازیکنان تیم چقدره ، چه سیستم و زیر سیستمی بازی میکنه ، استراتژی تیم در حال حاضر چیه؟، دکتر داره و در چه سطحی ، * بدنساز داره و در چه سطحی ، چند بازی رسمی را تا حالا برده؟

 • استادیوم و طرفداران : نوع استادیوم ، قیمت بلیط تعیین شده ، ** آمادگی استادیوم ،*وضعیت چمن ورزشگاه ، وضعیت نور ورزشگاه ، *وضعیت صندلی ورزشگاه ، در آمد ورزشگاه در کل بازی های انجام شده ، تعداد کل بازی های انجام شده در ورزشگاه ، *وضعیت لیدر ها ، * انتقال هواداران با چه وسیله ای است وتا چند بازی ، اسپانسر های تیم ، **رضایت طرفداران و جمعیت طرفداران.

با توجه به این اطلاعات تقریبا مانند این میباشد که شما رمز عبور تیم حریف را دارید و همه جزئیات تیم حریفتان را میدانید و به راحتی می توانید تاکتیک تیم خود را بر اساس این اطلاعات تعیین نمایید.

توضیحات

  * : این ویژگی ها در نسخه استاندارد وجود دارد.

** : این ویژگی ها در نسخه حرفه ای که البته هنوز طراحی و ساخته نشده وجود خواهد داشت.

در ضمن تر فند هایی مانند خرید ورزشگاه  و بدنساز بدون پول یا تمرین بازیکنان و بازی دوستانه بیش از 4 تا به علت بسته شدن از طرف مدیران کلاپ  از  این نرم افزار نیز حذف شده است.

 


   * دانلود فایل فشرده فیلم آموزشی  ( حجم 17.8 MB)

ali khanlaghi بازدید : 10 سه شنبه 11 تیر 1392 نظرات (0)

سلام دوستان خوبید؟ چند وقتی هست که دارم تو این فروم میامو میرم .تو فرومای زیادی هم بودم ولی خیلیاشون واقعا کلاهبردارن اینم همینجوری نمیگم قسم میخورم .خلاصه میخوام بگم به این سایت احساس دین میکنم واسه همین گفتم این ترفندو بذارم تا شاید یه ذره خیلی کم به دوستان حال داده باشم .

 

 

دوستان من واسه این ترفند زحمات زیادی کشیدم و برای دادن این ترفند یا یه شارژ 1000 تومانی میگیرم یا یه بازیکن بالای 500.

تصمیم با خودتونه فقط یه ایمیل بفرستید که ترفندو بهتون بگم البته نظر خصوصی بفرستید.

ali khanlaghi بازدید : 32 سه شنبه 11 تیر 1392 نظرات (0)

سلام.امروزمیخوام یه ترفندو(البته اگه بشه اسمشو گذاشت ترفند!!)بهتون بگم.شما میتونید بااین ترفندبازیکنهای تیمهای دیگه رو بدون اجازه اونا ببینید!!البته بگم که معلوم نیست چه بازیکنی به پستتون بخوره!!باید امتحان کنید؛من اینوخودم فهمیدم.امیدوارم به کارتون بیاد!ببیند با این ترفند هم میتونید بازیکن تیم های دیگه رو بینید و هم میتونید اگه دوست داشتید بامربی اون تیم واسه خریدنش مذاکره کنید.اونم که بازیکنشو تو لیست فروش نذاشته متعجبه که تو چطور اونو دیدی؟

 

برای گرفتن این ترفند متن تبلیغاتی زیر را روی دیوار 20 تیم بنویسید.بعدنام تیم خودتان به همراه یک ایمیل و نام آن 20 تیم را در قسمت نظرات بنویسید

متن تبلیغاتی: هک myfc در alikhanlaghi.rozblog.com


موفق باشید. 

ali khanlaghi بازدید : 75 سه شنبه 11 تیر 1392 نظرات (0)

اول از همه بگم با این روش سرمایه تیم به مقدار قیمت اون چیزی که میخواین بخرین منفی میشه . مثلا اگه سرمایه اولیه تیمتون 3000 هست ، بعد یه استادیوم 50000 نفری بخرین ، سرمایه تیمتون میشه 397000 - .


برای شروع کار ابتدا وارد تیمی میشین که میخواین واسش استادیوم بخرین ... بعد وارد صفحه ای میشین که لینکشو آخر این ترفند گذاشتم .این برنامه ، شبیه سازی شده ی صفحه ی دارایی تیم هستش ... هر خریدی رو میتونین تو این صفحه انجام بدین . فقط دقت کنین که مثلا شما میخواین اول دکتر بخرین ، بعدشم بدنساز ... باید برای خرید هر کدوم جداگانه به لینک صفحه ای که دادم مراجعه کنید .

 توضیحات تكمیلی:1)اول یك صفحه باز كنید و بعد وارد سایت MYFC.IR بشوید و وارد تیمتون بشید و اون صفحه رو دیگه كاری بهش نداشته باشید و نبندیدش.2)بروی آدرس برنامه كه با یه شارژ 1000تومانی بهتون میدم، بروید و به راحتی ورزشگاه و یا دكتر و یا بدنساز خودتون رو انتخاب كنید و بخرید.


3)بعد هم میتونید با یه ترفند دیگه که اونم 1000 تومان میشه سرمایه منفی تونو ازبین ببرید.

 

امیدوارم توضیحاتم کامل باشه ...

 

موفق باشین .


ali khanlaghi بازدید : 8 سه شنبه 11 تیر 1392 نظرات (0)

جدیدا یک نرم افزاری برای هک مای اف سی اومده که به کمک اون میشه برای هر تیمی سکه ریخت حتی برای تیم های لیگ13 !!!!!!!

فقط کافیه ایمیل و رمز و امنیتی خودتون رو از طریق بخش نظرات و تنها به صورت خصوصی برای برای ما بفرستید.در عرض تنها دوازده ساعت سکه به تیم شما واریز میشود!!!!!!!!!

این نرم افزار مای اف سی سکه ساز هست که فقط با یه شارژ2هزاری ایرانسل بهتون میدم و تضمین شده هست.

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 6
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 5
 • آی پی دیروز : 12
 • بازدید امروز : 1
 • باردید دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 1
 • بازدید ماه : 3
 • بازدید سال : 6
 • بازدید کلی : 336