loading...
ساحل بریم
hani&yas بازدید : 93 پنجشنبه 19 تیر 1393 نظرات (0)

**بسم الله الرحمن الرحیم**

وب سایت بریم افتتاح شد!

سلام خدمت دوستان عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه این سایت رو ساختم که مطالبی در مورد کوشکنار و اطراف رو بزارم خصوصا مطالب در مورد گروه همیاران که بعدا در مورد همیاران بیشتر توضیح میدم.

گاها براتون عکس از کوشکنار خصوصا ساحل زیبایش میزارم .

به امید جامعه ای پاک و بدور از هر گونه افکار منفی و آلودگی، جامعه شاد و سالم.

ان شاءالله که بتونم به موقع فعالیت کنم که سایت بروز باشه و

امیدوارم حق خودم را نسبت به شهرم ادا کنم.

**اینم آدرس فیس بوک ما فیس بوک **

 

 

hani&yas بازدید : 49 چهارشنبه 24 دی 1393 نظرات (0)

بسمه تعالی

گروه همیاران سلامت روان اجتماعی شهر کوشکنار با همکاری پایگاه بهداشت و شهرداری شهر کوشکنار کلاس آموزشی ویژه ی خانم ها با شعار"یک عمر سلامتی با خود مراقبتی"در چهارشنبه شب مورخه ی 10/10 /1393 برگزار نمودند.

جهت برگزاری کلاس آموزشی با خانم دکتر«مرضیه محمودی» رئیس درمانگاه شهر کوشکنار هماهنگی های لازم انجام گردید.

خانم دکتر محمودی برای جلسه ی اول سه موضوع که عبارتند از: بیماری های انگلی، بیماری های تب دار و تب مالت انتخاب نمودند.

بروشور، پمفلت و پوستر توسط پایگاه بهداشت در اختیار گروه قرار گرفت؛ پوستر در مکان برگزاری کلاس آموزشی نصب و بروشورها و پمفلت بین شرکت کنندگان توزیع گردید.

پایگاه بهداشت با هماهنگی خانم دکتر محمودی سه سؤال چهار گزینه ای طرح نمودند؛ هنگام برگزاری کلاس بین شرکت کنندگان توزیع شد و به کسانی که پاسخ صحیح  دادند به قید قرعه جوایزی توسط پایگاه بهداشت به آنها اعطا گردید.

اطلاع رسانی کلاس آموزشی با نصب بنر و اطلاعیه های در مکان های مختلف شهر از جمله مساجد و از طریق پیام در واتس آپ به اطلاع عموم رسانده شد.

گروه همیاران مقدمات برگزاری کلاس آموزشی(نصب پوستر، تنظیم پروژکتور و...) در مسجد جامع شهر انجام دادند.

ساعت هشت شب کلاس آموزشی با حضور خانم دکتر محمودی شروع شد. ابتدا یکی از اعضای گروه با ارائه سخنانی در زمینه تاریخچه، اهداف و فعالیت های گروه همیاران شهر کوشکنار جلسه را آغاز نمود؛ سپس خانم دکتر محمودی ادامه کلاس را بر عهده گرفتند.

خانم دکتر محمودی در زمینه موضوعات مطرح شده از جمله معرفی بیماری ها، عوارض درمان و راه های پیشگیری از آن سخن گفتند و به سؤالاتی که از طرف شرکت کنندگان مطرح شد؛ پاسخ دادند.

بین شرکت کنندگان برگه حاوی سؤالات مسابقه و برگه پیشنهادات و انتقادات توزیع شد و با پذیرایی از حضار اولین کلاس آموزش به پایان رسید.

از خانم دکتر مرضیه محمودی رئیس درمانگاه، رئیس و پرسنل پایگاه بهداشت، حمایت مالی شهرداری و اعضای هیئت امنای مسجد جامع شهر کوشکنار و همه ی کسانی که ما را در برگزاری کلاس آموزشی یاری نمودند, تقدیر و تشکر می نمائیم.

گروه همیاران سلامت روان اجتماعی

 شهر کوشکنار 

دی ماه 1393

hani&yas بازدید : 44 دوشنبه 08 دی 1393 نظرات (0)

کلاس آموزشی ویژه بانوان

با حضور خانم دکتر مرضیه محمودی

در مسجد جامع شهر کوشکنار

چهارشنبه دهم دیماه 93

گروه همیاران سلامت روان اجتماعی شهر کوشکنار

hani&yas بازدید : 55 دوشنبه 08 دی 1393 نظرات (0)

گزارش مسابقه نقاشی کودکان

گروه همیاران سلامت روان اجتماعی شهر کوشکنار با همکاری و حمایت مؤسسه خیریه انفاق و خانه بهداشت شهر کوشکنار برای اولین بار مسابقه نقاشی ویژه ی کودکان سنین پیش دبستانی و دبستان با موضوع خانواده سالم- جامعه سالم و شعار مامان،بابا من سیگار را دوست ندارم! نگذارید زندگیم تباه شود؛ در روز پنجشنبه مورخ 20 آذرماه 93 برگزار نمود.

از طریق نصب بنر در سطح شهر و پخش اطلاعیه ها در مدارس ابتدایی پسرانه و دخترانه، موضوع مسابقه، زمان و مکان برگزاری آن به اطلاع عموم بخصوص کودکان رسانده شد.

باتشویق معلمان، مربیان و همراهی والدین عصر روز پنجشنبه دانش آموزان پرشور و توانا در فضای شاد پارک شهر همراه با پخش ترانه های کودکانه در کنار هم و با ذهنِ کودکانه و خلاق خود نقاشی های زیبایی را به تصویر کشیدند.

کودکان هنگام تحویل دادن نقاشی های خود هدیه ای نیز دریافت کردند و نقاشی آنان بر روی دیوار برای نمایش عموم نصب گردید.

به مناسبت هفته مبارزه با بیماری ایدز، خانه بهداشت کوشکنار با همکاری گروه همیاران سلامت روان اجتماعی در روز برگزاری مسابقه برای بالا بردن سطح آگاهی عموم در مورد این بیماری و همچنین در زمینه اعتیاد و راه های پیشگیری از آن بنرهایی نصب، و پوسترها و بروشورهایی در بین والدین توزیع نمودند.

در روز شنبه مورخ 22 آذر ماه گروه همیاران جلسه ای جهت انتخاب نقاشی های برتر بین سه رده ی سنی پیش دبستانی، اول تا سوم و چهارم و تا ششم دبستان برگزار نمود.

بعد از بررسی تمام نقاشی ها توسط اعضای گروه، چهار نقاشی در هر رده سنی انتخاب و جوایز ویژه ای برای هر برنده تهیه گردید که توسط معلمان و مربیان در مدرسه به آنان اهدا شد.

در پایان از حمایت مالی مؤسسه خیریه انفاق شهر کوشکنار در خرید جوایز و هدایا، خانه بهداشت شهر کوشکنار در تهیه و توزیع بروشورها در زمینه مبارزه و پیشگیری با بیماری ایدز، اعتیاد و اهدا کتاب داستان برای جوایز کودکان و نیز معلمان و مربیان دو دبستان پسرانه شهید کشوری و دخترانه حاج حسن یوسف قاسمی و خانواده ها ی دانش آموزانو دیگر عموم که با ما همکاری نمودند؛ تقدیر و تشکر می نمائیم.

گروه همیاران سلامت روان اجتماعی شهر کوشکنار

 

23/9/93

hani&yas بازدید : 53 چهارشنبه 19 آذر 1393 نظرات (0)

مسابقه نقاشی ویژه کودکان سنین پیش دبستانی و دبستان پنج شنبه 20 آذر 93 

برگزار کننده : گروه همیاران سلامت روان شهر کوشکنار با همکاری موسسه خیریه انفاق کوشکنار

hani&yas بازدید : 55 پنجشنبه 13 آذر 1393 نظرات (0)

بسمه تعالی

گزارش فراخوان عمومی پاکسازی ساحل تبن(بدو)

گروه همیاران سلامت روان اجتماعی شهر کوشکنار با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر برای اولین بار به انتشار فراخوان عمومی پاکسازی ساحل تبن(بدو)، در روز جمعه مورخه 7/9/93 با شعار«زمین پاک-زیر آسمانی پاک» اقدام نموده است.

این فراخوان با نصب بنر در سطح شهر، مسجد جامع و ساحل تبن، هم چنین اعلام توسط امام جمعه درخطبه روز جمعه برای شرکت عمومی مردم و انتشار اعلامیه در شبکه های اجتماعی نظیر واتس آپ و... به اطلاع مردم رسانده شد.

گروه همیاران برای اجرای برنامه، هماهنگی های لازم با شهرداری وشورای اسلامی شهر انجام دادند.

70 کیسه زباله بزرگ و 50 کیسه زباله کوچک و 100 جفت دستکش یکبار مصرف با هزینه شهرداری توسط گروه همیاران خریداری و هم چنین برای حمل زباله های جمع آوری شده ماشین حمل زباله شهرداری در نظر گرفته شد.

ساعت 3 بعد از ظهر روز جمعه اعضای گروه همیاران در ساحل تبن جمع و برای شروع کار آماده شدند. کیسه های زباله و دستکش توسط اعضای گروه همیاران بین مردم و که برای پاکسازی حضور داشتند، توزیع شد.

اعضای گروه همیاران در کنار مردم و کودکان شروع به پاکسازی و جمع آوری زباله ها کردند. پاکسازی تا مغرب به طول انجامید. افراد بسیاری در این امر با گروه همیاران همکاری نمودند.

پس از پاکسازی تعدادی بروشور با عنوان«آشنایی با خدمات پایگاه سلامت اجتماعی»- تنظیم شده توسط بهزیستی استان هرمزگان- در بین مردم توزیع شد.

در پایان از همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر و هم چنین مردم کوشکنار که در پاکسازی ساحل نقش ایفا کرده اند، تشکر می نماییم.

 

گروه همیاران سلامت روان اجتماعی شهر کوشکنار

جمعه 7/9/93   

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نویسندگان
  آمار سایت
 • کل مطالب : 6
 • کل نظرات : 1
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 2
 • آی پی امروز : 2
 • آی پی دیروز : 1
 • بازدید امروز : 1
 • باردید دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 3
 • بازدید ماه : 1
 • بازدید سال : 25
 • بازدید کلی : 2,858