loading...
اخبار و اطلاعات بازار ایران
Stark بازدید : 22 دوشنبه 05 مرداد 1394 نظرات (1)

وزیر نفت: پرونده بابک زنجانی دوم در دست پیگیری است

 

اخبار,اخباراقتصادی,بابک زنجانی

معاون اول رئیس جمهور افزود: این دولت نفت را خودش صادر می کند و هرچه قدر هم از جاهای مختلف فشار آوردند اما رئیس جمهور مصمم ایستاد و گفت نفت را خودمان صادر می کنیم.

وزیر نفت می گوید: مبالغ مبادلات نفتی بابک زنجانی دوم در جایی مطمئن ، اما این پرونده در جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی مطرح است.

به گزارش  صدا و سیما، ‌پیک بامدادی در آغازین روز هفته به بررسی پرونده موسوم به بابک زنجانی دوم پرداخت و واریز یا عدم واریز 5 و سه دهم میلیارد دلار درآمدهای نفتی این پرونده را به خزانه پیگیری کرد.

بنابراین گزارش رانت و رانت خواری در حوزه نفت باعث شده است کسی نتواند دستی یا حرفی به این آقا بالانشین اقتصاد بزند و تحریم ها سبب شده است این رانت خواری بیشتر به چشم بیاید.

Stark بازدید : 17 دوشنبه 05 مرداد 1394 نظرات (0)

مجموعه: اخبار سیاسی و اجتماعی

 

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

رئیس شورای فرهنگی و امام جماعت مسجد سلمان فارسی در واکنش به شکایت احمدی نژاد از جهانگیری، گفت: او اگر حرفی داشت، ابایی برای بیانش نداشت.

وکيل محمود احمدي نژاد عصر امروز از شکايت موکلش از اسحاق جهانگيري معاون اول دولت یازدهم به دليل آنچه که «اتهامات بی اساس علیه دولت قبل با هدف تخریب باورهای مردم و تشویش در اذهان عمومی» مي خواند خبر داد. ساعتي بعد، دفتر معاون اول در اطلاعيه اي اعلام کرد: «از طرح شکایت آقای احمدی‌نژاد در دستگاه قضایی استقبال نموده و مستندات تخلفات و سوءمدیریت‌های آقای احمدی‌نژاد را به مرجع قضایی تسلیم خواهیم کرد.» 

Stark بازدید : 25 چهارشنبه 31 تیر 1394 نظرات (0)

تاریخ انتشار : سه شنبه, 30 تیر 1394 18:41

 

اخبار,اخبار اقتصادی ,بازار خودرو

حاجی‌پور ادامه داد: شرکت های آلمانی بر این باورند که باید همکاری و مشارکت سرمایه‌گذاری با طرف‌های ایرانی داشته باشند. البته ما بر این باوریم که باید در یک بازار رقابتی، بهترین گزینه‌ها را برای صنعت خودروی کشور انتخاب کنیم.

عضو شورای سیاست‌گذاری خودرو از سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به همراه ۷۰ شرکت عمدتا تولیدی و صنعتی به وین خبرداد و گفت: هیاتی از فرانسه، ایتالیا و کره به زودی به ایران می‌آیند.

محمدرضا نجفی‌منش در نشست خبری امروز قطعه‌سازان خودرو با خبرنگاران از اعزام هیاتی به همراه ۷۰ شرکت به وین خبرداد و گفت: در این سفر که در روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری صورت می گیرد، هیاتی به سرپرستی وزیر صنعت، معدن و تجارت به وین سفر خواهد کرد و به تبع این سفر هم هیاتی از فرانسه، ایتالیا و کره به زودی به ایران سفر خواهند کرد.

Stark بازدید : 19 سه شنبه 30 تیر 1394 نظرات (0)

مجموعه: اخبار سیاست خارجی

 

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

عباس عراقچی با بیان اینکه غنی‌سازی ایران شناسایی و پذیرفته شده است، گفت: قطعنامه‌ای که امروز در شورای امنیت سازمان ملل به تصویب رسید، دستاورد بسیار بزرگی است.

معاون ظریف که در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری شبکه دو سخن می‌گفت، اظهار کرد: برآورد ما این است که بعد از دو ماه بررسی‌های کنگره انجام می‌شود و پس از بررسی به روز توافق می‌رسیم. در روز توافق اتحادیه اروپا مصوبه دیگری را در شورای وزیران می‌گذراند که تحریم‌های یک‌جانبه را لغو می‌کند اما اجرایی شدن آن به مرحله بعدی می‌رود، همچنین در روز توافق که احتمالا پس از دو ماه است دولت آمریکا اجرای تحریم‌های کنگره را متوقف می‌کند و این کار با دستور رییس جمهور آمریکا صورت می‌گیرد اما اجرایی شدن آن هم در مرحله بعد صورت می‌گیرد.

Stark بازدید : 22 سه شنبه 30 تیر 1394 نظرات (0)

مجموعه: اخبار سیاسی و اجتماعی

 

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

نمایندگان مجلس می گویند که تصویب متن توافق هسته ای ایران و گروه 1+5 در صورت تائید شورای عالی امنیت ملی در بهارستان نیز به تصویب می رسد.

پس از تصویب توافق هسته ای ایران و شش کشور جهانی که اکثریت آن ها را غربی ها تشکیل می دهند، یکی از مراحل این توافق بررسی متن این توافق در کنگره آمریکا و متقابلا مجلس شورای اسلامی در ایران است.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی معتقدند که تصویب متن توافق هسته ای ایران و گروه 1+5 در صورت تائید شورای عالی امنیت ملی مبنی بر رعایت خطوط قرمز، در صحن علنی بهارستان نیز به تصویب خواهد رسید.

تعداد صفحات : 5

اطلاعات کاربری
  • فراموشی رمز عبور؟
  • صفحات جداگانه
    کدهای اختصاصی