loading...
سایت رسمی حسین احمدی
حسین احمدی بازدید : 254 دوشنبه 18 آبان 1394 نظرات (2)

مددکاری اجتماعی حرفه ای است که در آن مددکار کمک می کند که مددجو ( یک فرد یا گروه یا جامعه ) مشکل خود را شناخته و به توانایی های خود پی ببرد و در واقع با استفاده از منابع و امکانات موجود در جهت حل مشکل خود برآید. مددکار اجتماعی معمولا به افراد سالمند، ناتوان درفیزیکی یا در یادگیری ، ناتوان ذهنی، افراد بی خانمان و افراد بی سرپرست و معتاد و.... خدمات می دهد و در کار خود با سایر متخصصان مانند کارکنان بخش سلامت، معلمان، پلیس و متخصصان بخش های مربوط به جرایم و تخلفات، در ارتباط خواهد بود. 

حسین احمدی بازدید : 180 پنجشنبه 23 مهر 1394 نظرات (0)

مدتی بود که اعصابم به هم ریخته بود. دایم تو این فکر بودم که نکنه من زنده بگور بشم نکنه سکته کنم و مردم فکر کنن من مردم و دفنم کنن و بعد تو قبر زنده بشم؟! چند بار هم نشستم حسابی فکر کردم که توی قبر زنده شدم و نقشه می کشیدم که چه جوری از توی قبر خلاص شم! با خودم می گفتم به محض این که تو قبر زَنده شدم پنبه ای که تو غسالخانه تو دهنم گذاشتند رو درمیارم و به روی شکم می خوابم و دستام میذارم روی زمین و با کمر و گردنم آنقدر فشار میارم به سنگ لحد که از روی من کنار بره تا من بتونم بلند شم و از قبر بیام بیرون؛ بعدش میرم سراغ نگهبان های بهشت زهرا و بهشون میگم که من زنده شدم، کمکم کنید و به خانوادم خبر بدید که بیان دنبالم!! بارها و بارها این فکر رو کردم و نقشه ی رها شدن از قبر رو هم کشیدم تا بالاخره یه روز آنچه که ازش میترسیدم به سرم اومد؟!!!.... 

حسین احمدی بازدید : 223 شنبه 04 مهر 1394 نظرات (1)

چند تن از دوستان خوب از من خواسته اند در باره تکنیک مرگ اختیاری مطالبی بنویسم و بنده هم تصمیم گرفتم در این نوشته کوتاه این نکته را شرح دهم که از کجا این تکنیک به ذهنم خطور کرد و چه چیزی برای اولین بار ایده آن را در ذهن من ترسیم نمود. 

حسین احمدی بازدید : 213 جمعه 03 مهر 1394 نظرات (1)

قبل از شروع مطلب عرض کنم که وبلاگ بنده مخاطب خاص دارد؛ . آن ها گرچه کم اند ولی خاص هستند. و لذا دوست ندارم هر بزغاله ای سرش را پایین بیندازد و وارد وبلاگ بشود، و اگر اتفاقی و ناخواسته هم وارد شد، دوست ندارم نظر مزخرفش را بگذارد. منظورم از بزغاله کسانی هستند که عملا از دین و خدا دور هستند و عقل و انصاف و قدرت استدلال هم ندارند؛ همین طوری وارد وبلاگ می شوند و یک نظر احمقانه می گذارند و گورشان را گم می کنند. این عده قدرت درک نوشته های من را ندارند.

 

خب و اما فیلم لوسی (lucy) محصول سال 2014 است ولی من آن را امسال دیدم. لوسی فیلم خیلی جذاب و مهیجی است ولی فرهنگ فیلم غربی و استعماری است. این فیلم می گوید نسل انسان از میمون است و این همان نظریه داروین است که بیشتر غربی ها آن را پذیرفته اند. سپس داستان زنی به نام لوسی را دنبال می کند که در دستان یک باند قدرتمند مواد مخدر اسیر شده، و آن ها شکم وی را شکافته و چند کیسه مواد مخدر در آن جاسازی کرده اند تا جابجا کنند.

حسین احمدی بازدید : 433 سه شنبه 30 دی 1393 نظرات (2)

 

مردم فکر می کنن سیر و سلوک یه سلسله کارهای عجیب و غریبه، و مخصوص افرادیه که به زندگی پشت کردن و به سوی خدا رفتن! و اصلا بیشتر آدما فکر میکنن به سوی خدا رفتن یعنی پشت کردن به دنیا!! غافل از این که همه مردم هر روز در حال سیر و سلوک هستن اما خودشون خبر ندارن!

حسین احمدی بازدید : 477 جمعه 05 دی 1393 نظرات (1)

 

در چند کیلومتری شهر زیبای نور در جاده نور به چمستان(کیلومتر8) سه کیلومتر که وارد جنگل شوید با دریاچه سد الیمالات مواجه خواهید شد؛ که بدون شک یکی از زیباترین مناطق گردشگری ایران و جهان است. دریاچه ای بزرگ و بسیار دیدنی و زیبا که امکان قایق رانی و ماهیگیری در آن فراهم است، و آلاچیق های اطراف آن به اضافه رستوران و کافی شاپ پذیرای مهمانان الیمالات است.

حسین احمدی بازدید : 544 یکشنبه 30 آذر 1393 نظرات (0)

خوش باوری

باور نقش بسیار کلیدی و مهمی در موفقیت، پیروزی و سلامتی ما جماعت انسان ها دارد و اساس زندگی و حرکت را تشکیل می دهد به گونه ای که می توان گفت اگر باور نباشد هیچ حرکتی اتفاق نمی افتد و زندگی متوقف می شود.

اما، گاهی باور بعضی انسان ها به سوی افراط می رود و به قول معروف "خوش باور" می شوند! خوش باورها افرادی هستند که خیلی ساده به نظر می رسند و علی الظاهر اثری از سیاست و کیاست در آن ها دیده نمی شود. آن ها به ظاهرهر چیز ایمان می آورند و هر حرفی را زود می پذیرند و بنا را بر صداقت و پاکی مردم می گذارند!

حسین احمدی بازدید : 1208 سه شنبه 10 تیر 1393 نظرات (11)

Lots of worlds: part 2 

 در همین ابتدای قسمت دوم از مقاله، یادآوری می کنم که منظور من از وجود دنیاهای دیگر، دنیای موجوداتی مثل مورچه ها و پرندگان و حیوانات و آبزیان که برای ما ملموس و محسوس می باشند، نیست؛ بلکه دنیای موجوداتی است که به صورت طبیعی برای ما انسان ها محسوس و ملموس نیستند؛ یعنی از دیدگان ما و از حواس ما پنهانند؛ در حالی که ما را می بینند. ولی، برخلاف موجوداتی که در عوالم غیب مطلق زندگی می کنند، امکان دیدن و محسوس شدن شان برای انسان ها وجود دارد؛ یعنی ما هم می توانیم به دنیای آن ها برویم و با ایشان تعامل داشته باشیم. و این موضوعی است که می تواند برای عالم علم بسیار مهم، قابل توجه و تأثیر گذار باشد.    

حسین احمدی بازدید : 929 سه شنبه 10 تیر 1393 نظرات (0)

 

Lots Of worlds: Part 1

نگارنده در این مقاله قصد دارد برای نخستین بار "نظریه دنیاها" را (یعنی وجود دنیاهای نامحسوس متعدد را به عنوان یک نظریه)مطرح کند و با این که مقاله مختصر است تا حد امکان آن را شرح دهد و اثبات نماید. و در همین ابتدا، یادآور می شود که این نظریه با "فرضیه جهان های موازی" که مدتی است مطرح شده، هیچ گونه رابطه ای ندارد و مربوط به لایه های نامحسوس عالم دنیاست.

مُلک و ملکوت یا عالم دنیا که برای ما قابل مشاهده است، و عالم غیب که برای ما قابل مشاهده نیست، معمولا خیلی ساده در کنار هم به کار می روند و به همین دلیل، ما تصور می کنیم که در عالم هستی فقط یک دنیا وجود دارد و یک عالم غیب.

اما موضوع به این سادگی که تصور می شود نیست؛ "غیب" فقط یک عالم نیست بلکه هزاران عالم است، و لایه های مختلفی دارد، و هر لایه از آن یک عالم مستقل است؛ و هر یک از عوالم غیب نیز نسبت به عوالم غیب مادون خود، غیب محسوب می شود، و از دید آن ها پنهان است ولی آن ها را می بیند و به عوالم مادون خود اشراف دارد. و البته همه در این نکته مشترک هستند که برای انسان "غیب" محسوب می شوند، و از دسترس حواس ظاهری او دور و پنهانند؛ آن هم به طور مطلق؛ یعنی غیبی که امکان دیدنش برای انسان با این حواس پنج گانه ظاهری، وجود ندارد!

  

حسین احمدی بازدید : 764 سه شنبه 20 خرداد 1393 نظرات (3)

 

About inducement:part 3

 

در این قسمت می خواهم شما را کمی به گذشته ببرم؛ البته نه گذشته های خیلی دور، بلکه به زمانی که من تازه وارد سنین نوجوانی شده بودم و از پدرم چیزهایی را دیده و آموختم که گر چه فی نفسه نامعقول بودند؛ ولی، حیرت آور بوند و با استفاده ناخودآگاه ایشان از قدرت تلقین و خودباوری صورت می گرفتند.

پدر من فقط سواد خواندن و نوشتن داشت و در باره تلقین هم نه چیزی شنیده بود و نه خوانده بود؛ اما خودباوری عجیبی داشت و استفاده ای که از کارایی و قدرت تلقین می کرد فوق العاده بود. در اینجا من دو نمونه از آن ها را برای شما نقل می کنم.

تعداد صفحات : 9

اطلاعات کاربری
آمار سایت
 • کل مطالب : 84
 • کل نظرات : 38
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 3
 • آی پی امروز : 0
 • آی پی دیروز : 4
 • بازدید امروز : 1
 • باردید دیروز : 5
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 27
 • بازدید ماه : 72
 • بازدید سال : 1,196
 • بازدید کلی : 67,508