loading...
mandona

پيروزي پرسپوليس برابر فجر در حافظيه

میلاد بازدید : 6 یکشنبه 10 دی 1391 نظرات (1)

آپلود عکس

تيم فوتبال پرسپوليس با پيروزي مقابل فجرسپاسي به رده نهم جدول رسيد.

تيم پرسپوليس از ساعت 14 در ورزشگاه حافظيه شيراز و در حضور 10 هزار و 500 تماشاگر ( بنا به اعلام بلندگوي ورزشگاه) به مصاف فجرسپاسي رفت که با نتيجه 2 بر صفر پيروزي رسيد.

به گزارش فارس،غلامرضا رضايي در ثانيه 12 و کريم انصاري‌فرد در دقيقه 26 براي پرسپوليس گلزني کردند. فجرسپاسي در نيمه دوم حملاتي انجام داد اما اين تيم که بازيکناني زيادي را در نيم فصل دوم از دست داده زور گلزني نداشت.

گل غلامرضا رضايي سريع‌ترين گل ليگ دوازدهم را در اين مسابقه به ثمر رساند.

محسن قهرماني داور مسابقه بود.

فجرسپاسي 24 امتياز باقي ماند و پرسپوليس 25 امتيازي شد و توانست به رده نهم برسد. سرخپوشان بعد از مدت ها توانستند رتبه خود را تک رقمي کنند.

ترکيب فجرسپاسي:

وحيد شيخ‌ويسي، اميد خليلي، سعيد قزلکچي، محمد آفند( از دقيقه 35 محمد انصاري)، عليرضا جليلي، حسين کاظمي( از دقيقه 66 سيد حسين کريمي)، هادي ايماني، امين جوکار، جابر انصاري، مسلم فيروز آبادي( از دقيقه 83 امين شجاعيان) و سيدمحمدرضا حسيني

سرمربي: محمود ياوري

ترکيب پرسپوليس:

نيلسون،سيد جلال حسيني،رضا نورمحمدي،حسين ماهيني،رضا حقيقي، مارکو پروويچ( از دقيقه 81 عادل کلاه کج)، اميرحسين فشنگچي، علي کريمي( از دقيقه 78 مهدي مهدوي‌کيا)،غلامرضا رضايي، محمد نوري و کريم انصاري فرد( از دقيقه 87 هادي نوروزي)

سرمربي: يحيي گل‌محمدي

 

بازی بعدی پرسپولیس

milad بازدید : 14 شنبه 09 دی 1391 نظرات (0)

بچه ها سلام بازی بعدی پرسپولیس یک شنبه برگزار میشه تو شیراز با فجر سپاسی ببینیم این بازی چی میشههههههههه

 

6 تایییییییییییییییی هاش

پرسپوليس هزينه‌درمان عکاس‌مصدوم را تقبل کرد

میلاد بازدید : 9 شنبه 09 دی 1391 نظرات (0)

آپلود عکس

مسئولان باشگاه پرسپوليس در تماس با عکاس باسابقه کشورمان هزينه‌هاي درمان او را که در بازي مقابل صنعت نفت مصدوم شده بود، تقبل کردند.

در حاشيه بازي پرسپوليس و صنعت نفت يکي از بازيکنان قرمزپوش بر اثر برخورد با تابلوي تبليغاتي باعث شد تا 3 دندان يکي از عکاسان باسابقه کشورمان بشکند.

ابتدا همه تصور کردند که حسين ماهيني باعث اين اتفاق شد اما برخورد مهرداد پولادي با تابلوي کنار زمين باعث مصدوميت عکاس کيهان شد.

سعيد شيريني سرپرست باشگاه پرسپوليس امروز در تماسي با اين عکاس مصدوم اعلام کرد کليه هزينه‌هاي درمان او را باشگاه پرسپوليس تقبل خواهد کرد.

مهرداد پولادي نيز در تماس با اين عکاس ضمن دلجويي از او، بابت اتفاق پيش‌آمده عذرخواهي کرد.

 

جدول پخش فوتبال از تلویزیون

میلاد بازدید : 9 شنبه 09 دی 1391 نظرات (0)

شنبه 09/10/1391 ساعت : 23:00
هفته 20 ليگ برتر انگليس : آرسنال - نيوکاسل
با تاخير از شبکه سه


يکشنبه 10/10/1391 ساعت : 14:00
هفته 19 جام خليج فارس : فجر سپاسي - پرسپوليس
زنده از شبکه سه


يکشنبه 10/10/1391 ساعت : 15:00
هفته 19 جام خليج فارس : سپاهان - فولاد
زنده از شبکه ورزش


يکشنبه 10/10/1391 ساعت : 17:00
هفته 20 ليگ برتر انگليس : اورتون - چلسي
زنده از شبکه ورزش


يکشنبه 10/10/1391 ساعت : 19:30
هفته 20 ليگ برتر انگليس : کوئينز پارک - ليورپول
زنده از شبکه ورزش


دوشنبه 11/10/1391 ساعت : 15:00
هفته 19 جام خليج فارس : تراکتورسازي - پيکان
زنده از شبکه ورزش


دوشنبه 11/10/1391 ساعت : 17:30
هفته 19 جام خليج فارس : استقلال - سايپا
زنده از شبکه سه


چهارشنبه 13/10/1391 ساعت : 23:15
هفته 21 ليگ برتر انگليس : ليورپول - ساندرلند
زنده از شبکه سه


جمعه 15/10/1391 ساعت : 15:00
هفته 20 جام خليج فارس : راه آهن - سپاهان
زنده از شبکه ورزش


جمعه 15/10/1391 ساعت : 17:30
هفته 20 جام خليج فارس : پرسپوليس - گهر دورود
زنده از شبکه سه


شنبه 16/10/1391 ساعت : 15:00
هفته 20 جام خليج فارس : مس - تراکتورسازي
زنده از شبکه ورزش


شنبه 16/10/1391 ساعت : 17:30
هفته 20 جام خليج فارس : ذوب آهن - استقلال
زنده از شبکه سه

گزارش تمرين پرسپوليس

میلاد بازدید : 8 شنبه 09 دی 1391 نظرات (0)

آپلود عکس

آخرين تمرين پرسپوليس در شرايطي برگزار شد که بازيکناني مثل مهدوي‌کيا و کريمي در بهترين شرايط بودند.

آخرين تمرين تيم پرسپوليس قبل از سفر به شيراز براي ديدار مقابل فجرسپاسي از ساعت 9:45دقيقه صبح امروز به مدت يک ساعت برگزار شد.

به گزارش فارس،در اين تمرين که پشت در‌هاي بسته بود بازيکنان مرور کارهاي تاکتيکي و فوتبال دستگرمي را در دستور کار خود قرار داشتند.

*قاضي به دليل مصدوميت اختصاصي تمرين کرد.

*فريادهاي يحيي گل محمدي در فوتبال دستگرمي قابل توجه بود، او از بازيکنان مي‌خواست از فرصت‌هاي مسلم خود در محوطه 18 قدم به بهترين نحو استفاده کنند و توپ را بيشتر در زمين پاسکاري کنند.

*زدن ضربات ايستگاهي توسط مهدوي‌کيا و درخشش او و حرکات کريمي در فوتبال دستگرمي نيز در نوع خود جالب بود و بارها کادر فني بازيکنان با تجربه پرسپوليس را تشويق کرد.

*پرسپوليسي‌ها پس از تمرين امروز راهي هتل المپيک شدند تا پس از صرف ناهار براي سفر به شيراز راهي فرودگاه شوند.

*کريم باقري در تمرين امروز حضور نداشت.

*حقيقي از وضعيت تيم فجرسپاسي براي بازيکنان صحبت ‌کرد.

*واکنش‌هاي خوب نيلسون در تمرين امروز باعث شد که بارها مورد تشويق قرار گيرد.

*گل‌زني‌هاي انصاري‌فرد باعث شد تا بارها علي کريمي او را مورد تشويق قرار دهد.

*پس از تمرين امروز پرسپوليس يحيي گل‌محمدي بازيکنان خود را براي ديدار مقابل فجر مشخص کرد. از همين رو در ليست گل‌محمدي قاضي به دليل مصدوميت، پولادي به دليل سه اخطاره بودن، عابدزاده و سيف‌اللهي خط خوردند اما پروويچ هافبک صربستاني پرسپوليس و رضا محمدي دروازه‌بان جديد اين تيم در اين ليست اضافه شدند.

پرسپوليسي‌ها براي ديدار مقابل فجر ساعت 13:30 دقيقه امروز راهي شيراز خواهند شد.

*تيم پرسپوليس در چارچوب هفته نوزدهم ليگ برتر فردا در شيراز به مصاف فجرسپاسي خواهد رفت.

 

حاشيه‌هاي سفر پرسپوليسي‌ها به شيراز

میلاد بازدید : 12 شنبه 09 دی 1391 نظرات (0)

آپلود عکس

کاروان تيم فوتبال پرسپوليس براي ديدار با فجرسپاسي امروز عازم شيراز شد.

به گزارش فارس، تيم فوتبال پرسپوليس در چارچوب هفته نوزدهم ليگ برتر ساعت 14:00 فردا (يکشنبه) در ورزشگاه حافظيه ميهمان فجر سپاسي است. از همين رو کاروان قرمزپوشان امروز تهران را به مقصد شيراز ترک کرد. حاشيه‌هاي حضور قرمزپوشان در فرودگاه مهرآباد را در زير مي‌خوانيم.

* پرواز پرسپوليسي‌ها به اين شهر با تاخير همراه بود، از همين رو يحيي گل‌محمدي سرمربي تيم از فرصت به دست آمده استفاده کرد و با تک تک بازيکنان به صحبت پرداخت.

* حضور قرمزپوشان در فرودگاه با برخورد گرم هواداران با علي کريمي و برخي ديگر از بازيکنان پرسپوليس همراه بود.

* چندي از هواداران براي گرفتن عکس يادگاري با کريمي پشت سر هم صف بسته بودند و يکي‌يکي با کاپيتان دوم قرمزپوشان عکس يادگاري مي‌انداختند. حتي کارمندان فرودگاه نيز براي گرفتن عکس با جادوگر صف کشيده بودند.

* هواداران همچنين در خصوص وضعيت اخير پرسپوليس از کريمي و ساير بازيکنان سئوالاتي مي‌کردند.

* برخورد گرم ماهيني و کريمي با هواداران نيز در فرودگاه سوژه اصلي عکاسان شده بود.

* پروويچ که براي اولين بار در ليست 18 نفره پرسپوليس قرار گرفته از ساير بازيکنان راهنمايي‌هاي لازم را مي‌گرفت و از حضورش در فرودگاه عکاسي و فيلمبرداري نيز مي‌کرد.

* علي کريمي به دليل اينکه فرودگاه مهرآباد با حضور او زياد از حد شلوغ شده بود زودتر از سايرين خود را به سالن ترانزيت رساند.

* کريم باقري که قرار بود همراه با قرمزپوشان عازم شيراز شود در دقيقه 90 طي تماسي با مسئولان باشگاه اعلام کرد که نمي‌تواند در اين سفر قرمزپوشان را همراهي کند.

* چند تن از ليدرهاي باشگاه پرسپوليس نيز امروز با لباس‌هاي متحدالشکل راهي شيراز شدند.

* استقبال گرم هواداران از علي کريمي باعث شد که جادوگر پرسپوليس براي دقايقي پاسخگوي سؤالات متوالي هواداران بود، وي خطاب به هواداران گفت: اجازه بدهيد وضعيت پرسپوليس روز به روز بهتر خواهد شد، ما خودمان هم دوست داريم همين اتفاق بيفتد. درست است در بازي با صنعت نفت مي‌توانستيم برنده باشيم اما به تساوي رسيديم، من از شما مي‌پرسم مگر زدن شش گل به ملوان بد بود؟

وي ادامه داد: با گذشت زمان همه چيز درست مي‌شود و ما هم براي شادي دل شما هيچ وقت دوست نداريم کم بگذاريم. براي بازي مقابل فجر ما را دعا کنيد تا به خواسته خود برسيم.

 

گل محمدي:اتفاقي 8 گل در دو بازي نزده‌ايم

میلاد بازدید : 8 شنبه 09 دی 1391 نظرات (0)

 

آپلود عکس

سرمربي پرسپوليس، گفت: زدن هشت گل در دو بازي قبل اتفاقي نبود. از پرسپوليس بيشتر خواهيم شنيد و مي خواهيم با ادامه روند خوب خود، برابر تيم سرسخت فجر به پيروزي برسيم.

به گزارش ايسنا، يحيي گل‌محمدي درباره انتخاب قطعي خود به عنوان سرمربي پرسپوليس گفت: در اين مدت با توجه به وضعيت ژوزه، بلاتکليف بوديم. البته به عنوان مربي با اختيارات سرمربي فعاليت مي کردم تا وضعيت روشن شود و حالا با توجه به اينکه ژوزه ايران را ترک کرده و اين مساله به فيفا هم اعلام شده است، فعاليت خودم را به عنوان سرمربي تيم دنبال مي کنم. در اين ميان از اعتماد رويانيان، اعضاي هيات مديره و کميته فني هم تشکر مي‌کنم که همه گونه حمايتي انجام دادند و هيچ کمبودي نداشتيم.

وي در ارزيابي خود از شرايط حال حاضر سرخپوشان گفت: ما به دنبال تغييرات مثبت هستيم و روند تيم اين را نشان داد. وقتي تغييرات مثبت باشد نتيجه هم به دنبال آن مي آيد. ما يک نيم فصل را از دست داده‌ايم. نيمه دوم ليگ را در حالي آغاز کرديم که در مکان دوازدهم جدول قرار داشتيم. دو هفته است که تيم را تحويل گرفته‌ام. در اين مدت چند روزي هم شرايط جوي نامناسب بود.

سرمربي سرخپوشان ادامه داد: در دو بازي اخير 8 گل زده‌ايم و موقعيت‌هاي گل زيادي را هم از دست داديم. اين عدد از نظر فني حرکت روبه جلو است و به اين دليل از عملکرد بازيکنان راضي هستم. در حال حاضر آنچه باعث مي‌شود به ادامه اين روند اميدوار باشيم، انسجام، همدلي و جو خوبي است که بر مجموعه حاکم است. انتظارات از مجموعه بالاست ولي اين انتظارات بايد معقول و منطقي باشد. اين تيم در آينده حرف‌هاي زيادي براي گفتن خواهد داشت.

گل محمدي درباره بازي با نفت آبادان گفت: فيلم بازي را چند بار ديدم. ما در نيمه دوم به دنبال کنترل بازي بوديم. دو، سه موقعيت خوب هم در اين نيمه داشتيم که از دست رفت. يک پنالتي هم براي ما نگرفتند که مي‌توانست نتيجه را تغيير دهد. قضاوت داور در نتيجه تاثيرگذار بود. البته اگر موقعيت‌ها را از دست نمي‌داديم، شرايط اينطور نمي‌شد.

وي ادامه داد: از نظر ساختار دفاعي شرايط خوبي داشتيم، چرا که آنها در طول بازي سه توپ روي دروازه ما آوردند که البته دو توپ گل شد و روي اين مساله کار مي کنيم. با همت و اراده‌اي که از بازيکنان مي‌بينم همه چيز درست خواهد شد.

سرمربي پرسپوليس درباره فشارهايي که قبل از بازيهاي اين تيم از سوي حريفان به داوران وارد مي‌شود، گفت: درباره داوري به اندازه کافي حرف زده شد و

نمي خواهم بيشتر صحبت کنم. واقعا اميدوارم با اين جو سازي‌ها برخورد شود. از اظهارنظر صريح عسگري که اعلام کردند يک پنالتي به سود ما اعلام نشده و قرار است با فضاسازي‌هاي قبل از بازي برخورد شود هم تشکر مي‌کنم. من اعتقاد دارم داوران در طول بازي و پس از آن تحت فشار هستند. اخلاقي و حرفه اي نيست که بخواهيم قبل از بازي‌ها براي تاثير روي عملکرد داوران و تغيير آن به سود خودمان آنها را تحت فشار بگذاريم. کاري که متاسفانه از حريفان پرسپوليس سر مي‌زند.

گل‌محمدي که با سايت باشگاه گفتگو مي‌کرد، در ادامه با اشاره به بازي با فجر افزود: ياوري مربي کاربلد و با تجربه‌اي است. فجر هم تيم سرسخت، دونده و جنگنده است. ولي ما اميدواريم با ادامه روند خوبي که آغاز کرده ايم با پيروزي برگرديم. ما در دو بازي قبلي 8 گل زده‌ايم که اتفاقي نبود. گل‌هاي ما هم از روي حرکات در عمق و هم از روي حرکت از جناحين به ثمر رسيد، اما از روي ضربات شروع مجدد به گل نرسيديم که بايد روي آن کار کنيم. به طور کلي گل‌ها نشان مي‌دهد هم به خوبي موقعيت‌سازي مي‌شود و هم مهاجمان به خوبي خود را در موقعيت قرار مي‌دهند. عناصر خوبي هم داريم که مي‌توانيم روي ضربات ايستگاهي خطرساز باشيم.

سرمربي پرسپوليس در پايان پيرامون شرايط همکارانش گفت: آقاي حسيني قراردادش را ثبت کرده است. کريم باقري هم خالصانه آمده و کمک مي کند، قرار است قرارداد آقايان، ادموند بزيک و چيذري هم به ثبت برسد.

سرویس اینترنت ۱ گیگابیتی گوگل فیبر راه اندازی شد

میلاد بازدید : 9 شنبه 09 دی 1391 نظرات (0)

آپلود عکس

ممکن است افراد زیادی ندانند که گوگل در ارایه اینترنت هم فعالیت می کند، اما با شروع به کار سرویس جدید «گوگل فیبر» احتمالا شهرت این شرکت در ارایه اینترنت پر سرعت چندین برابر خواهد شد. گوگل از روز گذشته ارایه اینترنت پرسرعت را در کانزاس‌سیتی آغاز کرده است. سرویس اینترنتی که همانطور که از اسمش مشخص است با فیبر نوری کار می کند. اما چیزی که این سرویس را نسبت به دیگر اینترنت های پرسرعت متمایز می کند، سرعت ۱ گیگابیتی آن و قیمت های فوق العاده است.

اینترنتی که نسبت به اینترنت های پرسرعت رایج در آمریکا ۱۰۰ برابر سریع تر است و جالب تر اینکه گوگل این اینترنت را بدون محدودیت دانلود در اختیار کاربران قرار می دهد و بنابراین می توانید با سرعت ۱ گیگابیتی هر چقدر که خواستید دانلود اطلاعات داشته باشید. ضمن اینکه سرعت اینترنت نیز متقارن است یعنی هم سرعت دانلود و آپلود ۱ گیگابیت در ثانیه است. حتما می دانید که سرعت یک گیگابیت در ثانیه به معنی دانلود با سرعت ۱۲۵ مگابایت در ثانیه است و در این حالت می توانید یک فیلم ۷۰۰ مگابایتی را در کمتر از ۶ ثانیه دانلود کنید.

برای استفاده از این سرویس، گوگل تا درب منزل شما فیبرنوری را می آورد و یک Network Box (تصویر پایین) در اختیار شما قرار می دهد که دارای ۴ پورت شبکه یک گیگابیتی است که با اتصال کامپیوترتان به یکی از آنها می توانید از اینترنت پرسرعت استفاده کنید. این دستگاه همچنین اینترنت را به صورت وای-فای هم در اختیارتان قرار می دهد و خودش مجهز به یک فایروال داخلی نیز هست.

آپلود عکس

اما قیمت این خدمت چقدر است؟ گوگل سه پلن متفاوت را در اختیار کاربران قرار می دهد. اگر فقط به دنبال استفاده از اینترنت باشید، می توانید پلن ۷۰ دلاری گوگل را انتخاب کنید. در این پلن با پرداخت ماهیانه ۷۰ دلار یک اینترنت ۱ گیگابیتی با دانلود نامحدود در اختیار دارید و علاوه بر آن Network Box را هم به رایگان دریافت می کنید و گوگل یک سرویس گوگل درایو یک ترابایتی هم به شما می دهد.

اما اگر به اینترنت ۱ گیگابیتی نیاز نداشته باشید و دلتان نخواهد ماهیانه ۷۰ دلار پول بدهید می توانید از پلن رایگان گوگل استفاده کنید. در این حالت فقط یک پول اولیه ۳۰۰ دلاری برای فیبرنوری پرداخت می کنید که می توان آن را در اقساط ۲۵ دلاری یک ساله هم پرداخت کرد و در ازای آن باکس شبکه را خواهید داشت و اینترنت ۵ مگابیتی رایگان دایمی دارید. آن هم بدون محدودیت دانلود. گوگل ارایه رایگان این اینترنت را حداقل برای ۷ سال تضمین می کند. و هزینه دیگری هم به جز ۳۰۰ دلار اولیه نمی پردازید.

آپلود عکس

سرویس ۱۲۰ دلاری اما شاید پر طرفدار ترین سرویس باشد که با پرداخت این هزینه در ماه علاوه بر اینترنت یک گیگابیتی، گوگل دسترسی به مجموعه کاملی از شبکه های تلویزیون را هم در اختیار شما قرار می دهد و تازه این اول کار است. با خرید این سرویس گوگل یک تبلت نکسوس 7 هم به شما می دهد به همراه یک TV Box برای دیدن کانال های تلویزیونی به صورت اچ دی و یک Storage Box که دارای ۲ ترابایت حافظه داخلی است که به شما اجازه می دهد برنامه های محبوب تان را روی آن ذخیره کنید و البته یک تربایت فضای رایگان گوگل درایو هم در این سرویس فراموش نشده است.

منبع:

سایت نارنجی

چگونه از خستگی چشمها در برابر کامپیوتر جلوگیری کنیم؟

میلاد بازدید : 8 شنبه 09 دی 1391 نظرات (0)

آپلود عکس

امروزه بسیاری از ما ساعات کاری خود را مقابل صفحه مانیتور سپری می کنیم و وقتی به خانه می رسیم هم خستگی تن خود را جلوی صفحه تلوزیون (یا مجددا مانیتور کامپیوتر) به در می کنیم، اما با خستگی چشمهایمان چه کنیم؟ ‏

خستگی و حتی درد چشمها در برابر مانیتور یکی از شایعترین مشکلاتی است که کاربران کامپیوتر با آن مواجه اند. مساله ای که بعضی وقتها ممکن است حتی مانع از فعالیت عادی و یا خوابیدن هم بشود. شاید شما هم قبلا گرفتار چنین مشکلی شده اید و حتی به دنبال راه حلی برای آن هم گشته اید. اما چه کار باید کرد؟ ‏

اولین کار این است که "خستگی چشمها" را بشناسیم. یا آنگونه که این روزها مرسوم است: خستگی چشمها را از نو تعریف کنیم! ‏

شناخت "خستگی چشمها"
تشخیص علائم خستگی چشمها بسیار آسان است، اما چیزی که کمی سخت است، یافتن ارتباط بین این علائم و خستگی چشمهاست. چون این علائم بسیار غیراختصاصی و رایج هستند. مثلا سردرد، احساس سنگینی سر، سرگیجه یا پرش عضلات اطراف چشم و پلک می تواند نشانه ای از خستگی چشم باشد. همچنین ممکن است درد و سوزش چشمها (حتی وقتی که چشمها را می بندیم) و احساس سنگینی چشم و حتی تهوع هم علامت خستگی چشم باشند. ‏

اما مساله این است که ما بیشتر اوقات به جای توجه به این علائم که چشم برای ما می فرستد، آنها را تقصیر کم خوابی یا استرس کار و خستگی روزمره می دانیم و اهمیتی برای آنها قائل نمی شویم. ‏

چطور از دست خستگی چشم خلاص شویم؟
به چشمهایتان زنگ تفریح بدهید: بعضی وقتها بلند شدن از جلوی کامپوتر خیلی سخت است اما بهتر است هر نیم ساعت که با کامپیوتر کار می کنید، چند دقیقه ای به چشمانتان استراحت بدهید، بروید و یک نوشیدنی برای خودتان بیاورید. با کسی که قرار است پروژه ای را تحویلش بدهید کمی تلفنی صحبت کنید. از پنجره به بیرون نگاهی بیندازید یا هر کار دیگری که مستلزم نگاه کردن به صفحه مانیتور نباشد انجام بدهید. چشم شما قدرشناسی خود را نشان خواهد داد و کمتر بهانه خواهد گرفت. ‏

از نرم افزارها ها برای یادآوری استفاده کنید:
تعداد زیادی از اپلیکیشن های

امکان جستجو با دستخط خودتان در گوگل

میلاد بازدید : 12 شنبه 09 دی 1391 نظرات (0)

آپلود عکس

گوگل به تازگی در نسخه موبایل خود تغییراتی را اعمال کرده است که به شما امکان جستجو با دستخط (handwrite) خودتان را می دهد. اگر شما هم یکی از دارندگان تلفن های هوشمند و یا تبلت هستید، از این به بعد می توانید با استفاده از قابلیت handwriting recognition عملیات جستجوی خود را بدون نیاز به تایپ کیبردی انجام دهید.

در ابتدا برای فعال کردن این قابلیت جدید به آدرس google.com/preferences در مرورگر گجت خود مراجعه نمایید. سپس به دنبال گزینه HandWrite بگردید و آن را Enable کنید.

اکنون اگر به صفحه اصلی جستجوی گوگل بروید، یک g کوچک در پایین سمت راست صفحه دیده می شود. با لمس این قسمت شما حالت شناسایی دستخط را فعال کرده اید. اکنون تنها کافیست حروف یا کلمه مورد نظر خود را با انگشت بر روی صفحه بنویسید (درست مانند نوشتن با خودکار بر روی کاغذ) تا گوگل به صورت خودکار آنها تبدیل به حروف تایپی در کادر جستجو کند. البته این سرویس هنوز از زبان فارسی پشتیبانی نمی کند.
منبع:
سایت نارنجی

تعداد صفحات : 2

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 18
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 1
 • آی پی امروز : 0
 • آی پی دیروز : 7
 • بازدید امروز : 2
 • باردید دیروز : 1
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 4
 • بازدید ماه : 11
 • بازدید سال : 61
 • بازدید کلی : 938