loading...
تهران صنعت عرضه کننده تجهیزات نظافت صنعتی شامل جاروبرقی صنعتی|دستگاه واکس کفش|زمینشوی|کفشوی|اسکرابر|تی شوی|سطل زباله|دست خشک کن

دستگاه واکس کفش دو برس دو شیر البرز

تورج احسنی بازدید : 267 جمعه 18 مهر 1393 نظرات (1)

دستگاه واکس کفش دو برس دو شیر البرز درای دو برس واکس زنی و دو مخزن جهت واکس مشکی و واکس قهوه ای میباشد .

لینک به صفحه اصلی محصول

دستگاه واکس کفش دو برس تک شیر البرز

تورج احسنی بازدید : 104 پنجشنبه 17 مهر 1393 نظرات (0)

دستگاه واکس کفش البرز مناسب جهت محیط های اداری دارای یک کلید جهت روشن شدن دستگاه و انجام مراحل واکس زنی و تایمر جهت خاموش شدن دستگاه میباشد.

لینک به صفحه توضیحات کامل محصول

جاروبرقی صنعتی ایرانی بهتر است یا جاروبرقی صنعتی خارجی؟

تورج احسنی بازدید : 219 چهارشنبه 16 مهر 1393 نظرات (0)

امروزه با توسعه و گسترش تجارت آزاد در کشورمان برخی اشخاص و شرکتها به سادگی و بدون دارا بودن سابقه تولیدی و تخصصی در این زمینه اقدام به واردات انواع جاروبرقی صنعتی و مکنده صنعتی عمدتا از کشور های چین و ترکیه و. .. مینمایند و به نام جاروهای صنعتی اروپایی ایتالیایی و آلمانی. .. و با چندین برابر قیمت و ارزش واقعی محصول به فروش می‌رسانند این اقدام از چشم مشتریان عزیز که برای اولین بار وارد بازار تجهیزات نظافت صنعتی شده اند و قصد خرید جاروبرقی صنعتی را دارند دور مانده و مشتری پس از خرید و فرارسیدن بحث خدمات پس از فروش محصول متوجه عدم پاسخگویی فروشنده و یا وارد کننده در زمینه تامین خدمات پس از فروش و قطعات میگردد و اگر هم این امکان فراهم شود با قیمت های بالا این امر میسر میگردد.

 

لذا توجه به نکات ذیل ضروریست:

1- قیمت جارو برقی های صنعتی خارجی در صورت ادعای اروپایی بودن تا 2.5 برابر بهترین جاروبرقی صنعتی ایرانی قیمت گذاری میشود.

2- برخی شرکتهای وارد کننده و بازرگانی به دروغ خود را تولید کننده معرفی مینمایند .

3- کالسکه اکثر جارو های خارجی پلاستیکی است این یک نشانه است .

4- کارخانه جارو های تولیدی بایستی مشخص و بحث خدمات پس از فروش آن روشن باشد .

 

>>>> تهران صنعت با 20 سال سابقه در امر تولید و عرضه انواع تجهیزات نظافت صنعتی و با شناختن پیشینه تمامی شرکتهای فعال در این زمینه بهترین های جاروبرقی صنعتی تولید داخل را در این زمینه جمع آوری نموده و آمادگی خود را جهت مشاوره به مشتریان عزیز در زمینه انتخاب جاروبرقی صنعتی مناسب کار شما اعلام مینماید.

 

اگر در انتخاب جاروبرقی صنعتی شک دارید ما در ارائه مشاوره رایگان با دلیل و مدرک در خدمت شما عزیزان میباشیم

 

لینک به مطلب اصلی

کیت اتوماتیک جاروبرقی صنعتی چیست و چگونه عمل مینماید؟

تورج احسنی بازدید : 98 چهارشنبه 16 مهر 1393 نظرات (0)

کیت اتوماتیک چیست و چه مزیتی را برای جاروبرقی صنعتی ایجاد مینماید؟

با توجه به دور بالای الکتروموتورهای جاروبرقی های صنعتی (22000 دور در دقیقه) و گرم شدن کلکتور و سیم پیچی، کار مداوم جاروبرقی به مدت بیشتر از نیم ساعت در هر دوره زمانی باعث صدمه زدن به موتور میشود لذا با کار نوبتی موتورها می توان از جاروبرقی بصورت طولانی و دائم استفاده کرد هنگامیکه جارو در وضعیت اتوماتیک قرارداده میشود،

در جاروهای سه موتوره به نوبت دو موتور در حال کار بوده و یک موتور در حال استراحت میباشد ، این وضعیت توسط کیت اتوماتیک هر 15دقیقه تغییر میکند، بدین ترتیب جارو به صورت دائم کار عمل مینماید .

درجارو های دو موتوره به نوبت یک موتور در حال کار بوده و یک موتور در حال استراحت میباشد ، این وضعیت توسط کیت اتوماتیک هر 20 دقیقه تغییر میکند، بدین ترتیب جارو به صورت دائم کار عمل مینماید.
 

مناسب جهت اماکنی که مکش دائمی مورد نظر میباشد ، مانند خطوط تولید و همچنین نظافت اماکن با وسعت زیاد .

 

لینک به مطلب اصلی

تفاوت جاروبرقی خانگی و جاروبرقی صنعتی چیست؟

تورج احسنی بازدید : 288 چهارشنبه 16 مهر 1393 نظرات (0)

جاروبرقی صنعتی و جارو برقی خانگی؟

اصلی ترین تفاوت جاروبرقی صنعتی در مقایسه با سایر جاروها در سیستم مکش، فیلتر و مخزن تخلیه آن ها است.

1- سیستم مکش این جاروهای صنعتی به دلیل بالاتر  بودن تعداد موتور های بکار رفته بالاتر بوده و مکش و قدرت عمل بیشتری را به ارمغان می آورد

2- فیلتر های جاروبرقی های صنعتی به صورت مخروطی شکل بوده و حدود 8000 سانتیمتر مربع مساحت دارند شکل مخروطی و مساحت زیاد فیلتر جاروبرقی های صنعتی منجر به کارکرد طولانی تر دستگاه بدون نیاز به تعویض به دلیل بالاتر بودن مساحت و منافذ فیلتر میگردد

3- جمع آوری زباله و مایعات در جاروبرقی های صنعتی در مخزن میباشد و دستگاه بدون کیسه یا پاکت میباشد و به اصطلاح زباله در مخزن میباشند

موارد بالا منجر به کارکرد سنگین این جارو های صنعتی جهت مصارف صنعتی میگردد . 

 

لینک مطلب

جاروبرقی صنعتی دوموتوره آب و خاک پارس

تورج احسنی بازدید : 229 سه شنبه 15 مهر 1393 نظرات (0)

جارو برقی صنعتی دو موتوره آب و خاک پارس با توانایی جمع آوری زباله خشک و مایعات و آب  دارای دو موتور فیزه  و 2600 وات قدرت مکش  میباشد ، مخزن این دستگاه از جنس استیل به ظرفیت 90 لیتر میباشد .

از جمله ویژگی های دیگر این جاروی صنعتی میتوان به وجود کالسکه فلزی دمنده ( فوت زن ) ,کلید جداگانه جهت هر موتور بست های فلزی مخزن و   .... اشاره کرد.

لینک توضیحات کامل محصول

جاروبرقی صنعتی دوموتوره خاک پارس

تورج احسنی بازدید : 255 سه شنبه 15 مهر 1393 نظرات (0)

جاروبرقی صنعتی دوموتوره خاک پارس جارویی صنعتی با قیمت مناسب و ارزان میباشد که دارای دو موتور فیزه (ساخت چین) با حداکثر مکش 2600 وات میباشد، سیستم این جاروی صنعتی زباله در مخزن بوده و فاقد کیسه میباشد و مخزن آن از جنس استیل به ظرفیت 90 لیترمیباشد .

همچنین این جاروی صنعتی مجهز به دمنده ( فوت زن ) میباشد. عملکرد این جارو جهت جمع آوری خاک و گرد و غبار و زباله خشک میباشد جهت  مشاهده مدل آب و خاک بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

جاروبرقی صنعتی دوموتوره خاک پارس

 

 

لینک توضیحات کامل محصول

جاروبرقی صنعتی دوموتوره آب و خاک البرز

تورج احسنی بازدید : 195 دوشنبه 14 مهر 1393 نظرات (0)

جارو برقی صنعتی دوموتوره آب و خاک البرز مانند جاروبرقی صنعتی دو موتوره خاک البرز میباشد با این تفاوت که شما با استفاده ازاین جارو میتوانید مایعات و آب را نیز جمع آوری نمایید .این جاروبرقی صنعتی دو موتور  آاگ/ولتا با پروانه خنک کننده و 2600 وات قدرت  میباشد و مناسب نظافت اماکن صنعتی مانند کارخانجات و کارگاههای تولیدی،مساجد،حسینیه ها،ادارات،هتل ها،مدارس و دانشگاه ها، رستوران ها،شرکت های خدماتی،تعویض شیشه اتومبیل ها،کارواش ها،آشپزخانه های صنعتی و ... میباشد

 

همچنین این جاروبرقی صنعتی قابلیت نصب کیت اتوماتیک ( جهت دوام بیشتر موتورها ) را نیز دارا میباشد در ذیل لینگ جاروبرقی صنعتی دو موتوره آب و خاک اتوماتیک البرز را مشاهده میفرمایید :

جاروبرقی صنعتی دو موتوره آب و خاک اتوماتیک البرز

 

لینک به صفحه اصلی محصول

جاروبرقی صنعتی دوموتوره خاک البرز

تورج احسنی بازدید : 192 دوشنبه 14 مهر 1393 نظرات (0)

جاروبرقی صنعتی

 جاروبرقی صنعتی دو موتور خاک البرز دارای دو موتور ولتا (ساخت کشور کره) می باشد , و نام مدل آن   4000D میباشد و دارای 2600 وات قدرت میباشد  ، این مدل جاروبرقی صنعتی دارای کاربرد خشک است یعنی مناسب مکش مایعات و آب نمیباشد اگرچه زباله های نمدار را میتواند جمع آوری نماید جهت مدل "آب و خاک این محصول بر روی لینک زیر کلیک کنید :

جاروبرقی صنعتی دو موتوره آب و خاک البرز

همچنین بر روی این جاروبرقی صنعتی امکان اضافه نمودن کیت اتوماتیک را دارا میباشد در این صورت با استراحت نوبتی موتورها استهلاک موتور ها کمتر میگردد .( لینک جاروبرقی صنعتی دو موتوره خاک اتوماتیک البرز در ذیل قرار داده شده است) :

جاروبرقی صنعتی دو موتوره خاک اتوماتیک البرز

 

لینک به صفحه این محصول

جارو برقی صنعتی سه موتوره آب و خاک آنا

تورج احسنی بازدید : 243 دوشنبه 14 مهر 1393 نظرات (0)

اروبرقی صنعتی سه موتوره آب و خاک آنا شامل دو مدل زیر میباشد :

- جاروبرقی صنعتی سه موتوره مدل 83WD

- جاروبرقی صنعتی سه موتوره اتوماتیک مدل P83WD

 


کاربرد این جاروبرقی  صنعتی آب و خاک میباشد یعنی هم قابلیت جمع آوری گرد و خاک و زباله خشک را دارا میباشد و هم قابلیت جمع آوری آب و مایعات را دارد .

- جاروبرقی صنعتی آنا تنها جاروبرقی صنعتی دارای نشان ملی استاندارد میباشد و دارای عملکرد عالی و  مکش بالا جهت کار سنگین درون محیط کار میباشد

- مدل اتوماتیک این جاروبرقی صنعتی  دارای سیستم تعویض خودکار موتورها می باشد ( بطوریکه در حال اتوماتیک دو موتور به میزان 10 کار کرده بعد یکی از آنها خاموش شده و موتور سوم روشن میگردد بدین طریق موتوری که خاموش شده  استراحت مینماید و این روند دائما ادامه دارد).
عملکرد این جاروبرقی صنعتی بسیار رضایت بخش میباشد و مناسب رفت و روب اماکن صنعتی مانند : مکش گرد و غبار ، مکش زباله تا ذرات سنگ در اندازه 3.5 سانتیمتر، مکش  آب و مایعات و .... میباشد.

این مدل جارو برقی صنعتی  مدل محبوب جهت کارواشهای اتومبیل در سرتاسر ایران میباشد چون دوام و طول عمر موتور ها در این مدل به دلیل خاصیت خنک کنندگی موتورها و همچنین نوع موتور ( موتور AEG هسته بلند) بسیار زیاد میباشد .

لینک به صفحه اصلی این محصول : جارو برقی صنعتی سه موتوره آب و خاک آنا

تعداد صفحات : 2

درباره ما
تهران صنعت عرضه کننده تجهیزات نظافت صنعتی شامل جاروبرقی صنعتی| دستگاه واکس کفش| زمینشوی| کفشوی| اسکرابر| تی شوی| سطل زباله| دست خشک کن
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 11
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 1
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 0
 • بازدید امروز : 3
 • باردید دیروز : 1
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 5
 • بازدید ماه : 51
 • بازدید سال : 259
 • بازدید کلی : 6,700